Prosty w obsłudze program do wystawiania faktur VAT. Korzystając ze Streamsoft Firmino utworzysz fakturę jednym kliknięciem i równie szybko podeślesz ją do kontrahenta mailem.

Firmino faktury

Wszystkie rodzaje dokumentów sprzedażowych

Ze Streamsoft Firmino wystawisz i automatycznie wyślesz takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura marża, faktura proforma, faktura korygująca (korekta), dokument sprzedaży wewnątrzwspólnotowej, faktura eksportowa, faktura walutowa, paragon.

Statusy dokumentów

Każdej utworzonej fakturze możesz nadać odpowiedni status – co uporządkuje i pozwoli łatwiej zarządzać dokumentami. Ikony statusu sygnalizują, że dany dokument został: wystawiony, zapłacony, częściowo zapłacony, wydrukowany, anulowany.

Faktury w obcych walutach

W Streamsoft Firmino wystawisz dokumenty sprzedażowe w dowolnej walucie obcej. Aplikacja automatycznie przeliczy ją po odpowiednim kursie z tabeli NBP.

Wielojęzyczność wydruków

Posiadasz klientów także poza granicami Polski? W darmowym programie do faktur możesz drukować dokumenty sprzedażowe nie tylko w języku polskim, ale również w angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim czy hiszpańskim.

Nowoczesne szablony faktur

Darmowy program do faktur pozwoli Ci zadbać o najdrobniejsze szczegóły wizerunkowe. Wybierzesz dowolny szablon wydruku, jego kolorystykę oraz dodasz logo Twojej firmy. Wstawisz podpis i pieczątkę.

program do wystawiania faktur
firmino magazyn

Baza produktów

Streamsoft Firmino pozwoli na prowadzenie pełnej ewidencji produktów i usług, wraz z kontrolą ich stanów magazynowych. Dodatkowo łatwo utworzysz fakturę z wybranymi pozycjami z bazy.

Baza kontrahentów i kontaktów

Adresy e-mail, numery telefonów, NIP, REGON – gdzie to zapisać? Dane kontrahentów i kontakty dodasz do bazy, którą możesz budować i zarządzać według własnych potrzeb. Z jej pomocą szybko wystawisz faktury i inne niezbędne dokumenty.

Kontrahenci

Integracja z GUS

W prosty sposób wprowadzisz kontrahenta do bazy CRM. Wystarczy podać NIP, a aktualne dane pobiorą się automatycznie z centralnej bazy GUS.

jpk

JPK

Streamsoft Firmino to program, w którym co miesiąc wygenerujesz i prześlesz do urzędu pliki kontrolne: JPK_VAT, JPK_FA, JPK_KPIR, JPK_EWP, JPK_MAG.

Biuro non stop przy Tobie

Streamsoft Firmino jest gotowe zawsze, kiedy potrzeba. W biurze, w domu czy w trasie, działasz szybko, samodzielnie i wygodnie. Żeby wystawić fakturę, wystarczy mieć pod ręką smartfon (Android / iOS).

firmino mobile

Poznaj więcej funkcjonalności
Streamsoft Firmino

ikona księgowość

Księgowość Online

  • Proste wprowadzanie kosztów
  • Rozliczanie podatków i ZUS
  • Deklaracje i JPK

ikona magazyn

Magazyn

  • Stany magazynowe
  • Dokumenty: WZ, PZ, RW, PW
  • Inwentaryzacja

ikona windykacja

Windykacja

  • Przypomnienia o płatności
  • Wezwania do zapłaty
  • Notatki windykacyjne

Poznaj opinie użytkowników
o Streamsoft Firmino

Cytat
Nasza firma korzysta z Firmino już trzeci rok. Jesteśmy zadowoleni z funkcji i udogodnień, jakie zostały wprowadzone przez ten okres. Ze względu na charakter naszej pracy zależy nam na łatwym i szybkim dostępie do programu księgowego. Firmino jest aplikacją dostępną na urządzeniach mobilnych – jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż umożliwia naszym handlowcom wystawianie faktur bezpośrednio u klienta. To spore udogodnienie. Na rynku nie ma obecnie lepszego rozwiązania niż Firmino.

- Oskar Minge, Fortunate Group Sp. Z o.o.

Moje życie zawodowe wiąże się z licznymi podróżami. Praktycznie jestem cały czas w trasie. Dla mnie jako osobie, która organizuje trasy koncertowe, potrzebne jest mobilne narzędzie, które umożliwi wystawianie faktur z każdego dostępnego miejsca. Program Firmino spełnił moje wymagania i oczekiwania odnośnie aplikacji wystawiających faktury online. Przy tym jest intuicyjny i posiada bardzo przyjazny interfejs. Z czystym sumieniem polecam to narzędzie innym.

- Marta Nizio, Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH

Firmino ułatwia korzystanie z usług naszego biura. Nasi klienci otrzymują łatwy i w pełni funkcjonalny program do prowadzenia firmy. Dzięki integracji Firmino z naszym programem księgowym możemy bardzo sprawnie i szybko pobierać i księgować faktury oraz przesyłać wszystkie rozliczenia. Program ułatwia nam pracę, a nasi klienci są zawsze rozliczani na czas. Aplikacja jest godna polecenia.

- Albert Kokoszka, TaxPlus

Najlepsza oferta na rynku!

0
na zawsze

Cena dotyczy funkcjonalności dostępnej w wersji Konto Darmowe
(do 3 faktur w miesiącu, dostęp do aplikacji mobilnej, JPK, Baza produktów, usług i kontrahentów, analizy, CRM)