Integracja z drukarkami fiskalnymi

Fiskalizacja daje możliwość korzystania z drukarki fiskalnej w Streamsoft Firmino. Możesz wystawiać paragony bezpośrednio w programie. System obsługuje najpopularniejsze drukarki fiskalne.

Paragony

Sprawnie, szybko, bez potrzeby korzystania z kasy fiskalnej – tak wygląda proces wystawiania i wydruku paragonów na drukarkach fiskalnych zintegrowanych ze Streamsoft Firmino.

Faktury do paragonów

Okazało się, że klient potrzebuje fakturę? W Streamsoft Firmino wystawisz fakturę do paragonu bez najmniejszego problemu. Jedno kliknięcie i gotowe! Dokument wygenerowany.

Raporty fiskalne

W Streamsoft Firmino z łatwością wydrukujesz raporty dobowe i okresowe, a także zaksięgujesz sprzedaż z urządzeń fiskalnych.

Zawsze aktualne stany magazynowe

Integracja drukarki fiskalnej z programem Streamsoft Firmino jest gwarancją, że wszystkie Twoje dane sprzedażowe i magazynowe są dostępne w jednym miejscu oraz na bieżąco aktualizowane.

firmino program do faktur magazyn

Poznaj więcej funkcjonalności Streamsoft Firmino

Fakturowanie

Proste wystawianie dokumentów, nowoczesne szablony wydruków, monitorowanie statusów płatności – wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu.

Poznaj funkcjonalności programu do faktur.

program do wystawiania faktur
Autouzupełnianie danych kontrahenta

Autouzupełnianie danych kontrahenta

W prosty sposób wprowadzisz kontrahenta. Wystarczy podać NIP, aby aktualne dane zostały pobrane automatycznie z bazy GUS.

wystawianie faktur w dowolnej walucie i języku

Waluty i języki

Faktury wystawisz w dowolnej walucie. Program automatycznie przeliczy kwotę po odpowiednim kursie NBP. Sam dokument zapiszesz zarówno w języku polskim, jak i angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim czy ukraińskim.

faktury - windykacja

Windykacja

Nie musisz już pamiętać o tym, kiedy upływa termin płatności od danego kontrahenta. Program sam przypomni im, że należy uregulować należność, zawsze w odpowiednim czasie!

Poznaj moduł Windykacja.

Księgowość Online

Za co, od kogo oraz na ile wystawiono fakturę. Tylko tyle trzeba wiedzieć, żeby prowadzić księgowość online ze Streamsoft Firmino. Rozliczaj swoją firmę w mniej niż 3 minuty – szybko, prosto, intuicyjnie.

Poznaj program księgowy online.

mockup
firmino program do faktur magazyn

Obsługa Magazynu

Streamsoft Firmino to efektywna kontrola magazynu – ewidencja stanów i wystawianie dokumentów magazynowych (WZ, PZ). Masz dostęp także do łatwej inwentaryzacji oraz cenników produktów.

Poznaj moduł Magazyn

Analizy i zestawienia

Streamsoft Firmino daje możliwość prowadzenia analityki biznesowej na potrzeby mikrofirm. Przejrzyste rankingi, rejestry i zestawienia w różnych formach z eksportem do Excel.

mockup
Harmonogram

CRM

Narzędzie do zarządzania relacją z klientami w Streamsoft Firmino to nie tylko aktualna baza kontaktów i kontrahentów, ale też kalendarz zadań, który możesz zintegrować z Google Calendar.

Najlepsza oferta na rynku!

Chcesz dopasować program do swoich potrzeb? Mamy elastyczny cennik.
Płacisz tylko za to, z czego faktycznie korzystasz!

Konto Darmowe

 

0 *

na zawsze

konto Darmowe obejmuje

 • do 3 faktur w miesiącu
 • wszystkie rodzaje faktur
 • baza kontrahentów i produktów
 • analizy
 • CRMCRM - praktyczna baza kontaktów i kontrahentów, kalendarz online do planowania zadań.

Konto Podstawowe

11 zł

8.80 *

20 % rabatu przy zakupie na rok*

wszystko z konta Darmowego +

 • brak limitu faktur
 • zamówienia i zaliczki
 • faktury zakupowe i koszty
 • rozliczanie płatności za faktury (Rozrachunki)
 • faktury cykliczne Faktury cykliczne - automatyczne wystawianie i wysyłka faktur - regularnie, w wybranych odstępach czasu, na podstawie ustawionego wzoru.
 • integracje i dostęp do API

Konto Dopasowane

Dobierz dodatkowe moduły do Konta Podstawowego

zł*

20 % rabatu przy zakupie na rok*

wszystko z konta Podstawowego +

Podane ceny są kwotami netto / miesiąc.