Firmino faktury

Wszystkie rodzaje faktur

Wystawiasz i automatycznie wysyłasz takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura marża, faktura proforma, faktura korygująca (korekta), dokument sprzedaży wewnątrzwspólnotowej, faktura eksportowa, faktura walutowa, faktura zaliczkowa i inne.

Autouzupełnianie danych kontrahenta

W prosty sposób wprowadzisz kontrahenta. Wystarczy podać NIP, a aktualne dane zostaną pobrane automatycznie z bazy GUS.

Statusy płatności za faktury

Każdej fakturze możesz nadać odpowiedni status, co porządkuje dokumenty i pozwala nimi łatwiej zarządzać. Ikony statusu informują, że dany dokument został: wystawiony, zapłacony, częściowo zapłacony, wydrukowany, anulowany.

Waluty i języki

Faktury wystawisz w dowolnej walucie. Program automatycznie przeliczy kwotę po odpowiednim kursie NBP. Sam dokument zapiszesz zarówno w języku polskim, jak i angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim czy ukraińskim.

Baza produktów

Streamsoft Firmino pozwala na prowadzenie pełnej ewidencji produktów i usług, wraz z kontrolą ich stanów magazynowych. Dodatkowo łatwo w prosty sposób utworzysz fakturę z wybranymi pozycjami z listy kartotek dostępnych w programie.

firmino magazyn
program do wystawiania faktur

Nowoczesne szablony faktur

Program do faktur pozwala pozwoli Ci zadbać o najdrobniejsze szczegóły wizerunku firmy. Możesz wybrać dowolny szablon wydruku, jego kolorystykę oraz dodać dodasz logo, a także wstawić podpis i pieczątkę.

Wydruk i wysyłka faktur

Wystawianą fakturę możesz szybko wydrukować lub zapisać do pliku PDF. Poza tym istnieje możliwość automatycznej wysyłki z poziomu programu bezpośrednio na adres e-mail kontrahenta.

Załączniki

Do wystawianych w programie faktur i tworzonych dokumentów z łatwością podepniesz dowolny plik, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba (np. dodatkowe rozliczenie, instrukcja, umowa itp.).

Dostęp dla współpracowników

Z programu może korzystać dowolna ilość osób, zależnie od ilości posiadanych dostępów. Przy tym zakres uprawnień dla poszczególnych użytkowników ustalany jest indywidualnie.

Aplikacja na smartfon - szybkie fakturowanie

Streamsoft Firmino udostępnia bezpłatną aplikację mobilną do fakturowania. Wystarczy mieć pod ręką smartfon (Android / iOS). W biurze, w domu czy w trasie, działasz szybko i wygodnie!

Poznaj więcej funkcjonalności Streamsoft Firmino

Faktury cykliczne

Zdarza się, że wystawiasz co miesiąc takie same faktury? Streamsoft Firmino automatycznie wygeneruje dokumenty i wyśle do odpowiednich kontrahentów.

Zamówienia i zaliczki

Szybko i sprawnie zarejestrujesz w programie zamówienia od swoich klientów. Rozliczysz także przyjmowane zaliczki oraz wystawisz fakturę końcową.

Windykacja

Nie musisz już pamiętać o tym, kiedy upływa termin płatności od danego kontrahenta. Program sam przypomni im, że należy uregulować należność, zawsze w odpowiednim czasie!

Poznaj moduł Windykacja.

Księgowość Online

Za co, od kogo oraz na ile wystawiono fakturę. Tylko tyle trzeba wiedzieć, żeby prowadzić księgowość online ze Streamsoft Firmino. Rozliczaj swoją firmę w mniej niż 3 minuty – szybko, prosto, intuicyjnie.

Poznaj program księgowy online.

mockup
firmino magazyn

Obsługa Magazynu

Streamsoft Firmino to efektywna kontrola magazynu – ewidencja stanów i wystawianie dokumentów magazynowych (WZ, PZ). Masz dostęp także do łatwej inwentaryzacji oraz cenników produktów.

Poznaj moduł Magazyn

Analizy i zestawienia

Streamsoft Firmino daje możliwość prowadzenia analityki biznesowej na potrzeby mikrofirm. Przejrzyste rankingi, rejestry i zestawienia w różnych formach z eksportem do Excel.

mockup
Harmonogram

CRM

Narzędzie do zarządzania relacją z klientami w Streamsoft Firmino to nie tylko aktualna baza kontaktów i kontrahentów, ale też kalendarz zadań, który możesz zintegrować z Google Calendar.

Najlepsza oferta na rynku!

Chcesz dopasować program do swoich potrzeb? Mamy elastyczny cennik.
Możesz wybrać darmowy program do faktur, albo płacić tylko za to, z czego faktycznie korzystasz!

Konto Darmowe

 

0 *

na zawsze

konto Darmowe obejmuje

 • do 3 faktur w miesiącu
 • wszystkie rodzaje faktur
 • baza kontrahentów i produktów
 • analizy
 • CRMCRM - praktyczna baza kontaktów i kontrahentów, kalendarz online do planowania zadań.

Konto Podstawowe

9 zł

7.20 *

20 % rabatu przy zakupie na rok*

wszystko z konta Darmowego +

 • brak limitu faktur
 • zamówienia i zaliczki
 • faktury zakupowe i koszty
 • rozliczanie płatności za faktury (Rozrachunki)
 • faktury cykliczne Faktury cykliczne - automatyczne wystawianie i wysyłka faktur - regularnie, w wybranych odstępach czasu, na podstawie ustawionego wzoru.
 • integracje i dostęp do API

Konto Dopasowane

Dobierz dodatkowe moduły do Konta Podstawowego

zł*

20 % rabatu przy zakupie na rok*

wszystko z konta Podstawowego +

Podane ceny są kwotami netto / miesiąc.