Program sam przypomni Twoim kontrahentom o zaległych płatnościach, zawsze w odpowiednim czasie! To efektywny i szybki sposób na punktualną wysyłkę informacji o terminie płatności czy wezwaniu do uregulowania opłat.

Windykacja Streamsoft Firmino

Przypomnienia o płatności

Streamsoft Firmino umożliwia automatyczną wysyłkę przypomnień do kontrahenta o zbliżającym się terminie płatności faktury, wszystko zgodnie z terminarzem, który określisz.

Wezwania do zapłaty

Podobnie intuicyjnie wygląda proces wysyłki wiadomości w przypadku przeterminowanych faktur, które również organizujesz łatwo i sprawnie, wg harmonogramu.

Szablony wiadomości e-mail

Wszystkie informacje związane z płatnościami, które są wysyłane do kontrahentów mogą być spersonalizowane wg uznania. Po to stworzyliśmy możliwość ustawienia własnych szablonów.

Szablony wiadomości

Notatki windykacyjne

Ze Streamsoft Firmino masz zawsze pod ręką te informacje o kontrahencie, które uznałeś za istotne. Wystarczy stworzyć notatkę i dodać do historii danego kontaktu.

Historia windykacji

Historia windykacji

Zyskujesz też możliwość podglądu wszystkich dotychczasowych działań windykacyjnych bezpośrednio z poziomu dokumentu, który wystawiłeś dla danego kontrahenta

Raport windykacyjny

Jesteś zawsze na bieżąco, po zakończeniu procesowania działań windykacyjnych dla danego kontrahenta, program automatycznie wysyła Tobie raport o wykonanych działaniach.

Biuro non stop przy Tobie

Streamsoft Firmino jest gotowe zawsze, kiedy potrzeba. W biurze, w domu czy w trasie, działasz szybko, samodzielnie i wygodnie. Żeby wystawić fakturę, wystarczy mieć pod ręką smartfon (Android / iOS).

firmino mobile

Poznaj więcej funkcjonalnościStreamsoft Firmino

Ikona faktury

Fakturowanie

  • Wszystkie rodzaje faktur
  • Dokumenty cykliczne
  • Nowoczesne szablony wydruków
ikona księgowość

Księgowość Online

  • Proste wprowadzanie kosztów
  • Rozliczanie podatków i ZUS
  • Deklaracje i JPK
ikona magazyn

Magazyn

  • Stany magazynowe
  • Dokumenty: WZ, PZ, RW, PW
  • Inwentaryzacja

Poznaj opinie użytkownikówo Streamsoft Firmino

Cytat
Nasza firma korzysta z Firmino już trzeci rok. Jesteśmy zadowoleni z funkcji i udogodnień, jakie zostały wprowadzone przez ten okres. Ze względu na charakter naszej pracy zależy nam na łatwym i szybkim dostępie do programu księgowego. Firmino jest aplikacją dostępną na urządzeniach mobilnych – jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż umożliwia naszym handlowcom wystawianie faktur bezpośrednio u klienta. To spore udogodnienie. Na rynku nie ma obecnie lepszego rozwiązania niż Firmino.

- Oskar Minge, Fortunate Group Sp. Z o.o.

Moje życie zawodowe wiąże się z licznymi podróżami. Praktycznie jestem cały czas w trasie. Dla mnie jako osobie, która organizuje trasy koncertowe, potrzebne jest mobilne narzędzie, które umożliwi wystawianie faktur z każdego dostępnego miejsca. Program Firmino spełnił moje wymagania i oczekiwania odnośnie aplikacji wystawiających faktury online. Przy tym jest intuicyjny i posiada bardzo przyjazny interfejs. Z czystym sumieniem polecam to narzędzie innym.

- Marta Nizio, Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH

Firmino ułatwia korzystanie z usług naszego biura. Nasi klienci otrzymują łatwy i w pełni funkcjonalny program do prowadzenia firmy. Dzięki integracji Firmino z naszym programem księgowym możemy bardzo sprawnie i szybko pobierać i księgować faktury oraz przesyłać wszystkie rozliczenia. Program ułatwia nam pracę, a nasi klienci są zawsze rozliczani na czas. Aplikacja jest godna polecenia.

- Albert Kokoszka, TaxPlus