Biuro non stop przy Tobie

Aplikacja jest gotowa zawsze, kiedy potrzeba. W biurze, w domu czy w trasie, działasz szybko, samodzielnie i wygodnie.
Żeby wystawić fakturę, wystarczy mieć pod ręką smartfon.

Faktura w 3 klikach!

Następnie 3 kliknięcia w aplikacji:

Schemat Firmino Mobile

Dokument sprzedaży trafia do bazy Streamsoft Firmino oraz Twojego kontrahenta. Proste, prawda?

Schemat Firmino Mobile

Dokument sprzedaży trafia do bazy Streamsoft Firmino oraz Twojego kontrahenta. Proste, prawda?

Przyjazny interface

Z mobilnego biura korzystasz zawsze z przyjemnością! Gwarantuje to przejrzysty intefejs, dopasowany do urządzenia, z którego korzystasz. Bez szkody dla wzroku, bez pomyłek, bez niekończących się poprawek.

firmino mobile

Poznaj bliżej Streamsoft Firmino mobile

Poznaj opinie użytkownikówo Streamsoft Firmino

Cytat
Nasza firma korzysta z Firmino już trzeci rok. Jesteśmy zadowoleni z funkcji i udogodnień, jakie zostały wprowadzone przez ten okres. Ze względu na charakter naszej pracy zależy nam na łatwym i szybkim dostępie do programu księgowego. Firmino jest aplikacją dostępną na urządzeniach mobilnych – jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż umożliwia naszym handlowcom wystawianie faktur bezpośrednio u klienta. To spore udogodnienie. Na rynku nie ma obecnie lepszego rozwiązania niż Firmino.

- Oskar Minge, Fortunate Group Sp. Z o.o.

Moje życie zawodowe wiąże się z licznymi podróżami. Praktycznie jestem cały czas w trasie. Dla mnie jako osobie, która organizuje trasy koncertowe, potrzebne jest mobilne narzędzie, które umożliwi wystawianie faktur z każdego dostępnego miejsca. Program Firmino spełnił moje wymagania i oczekiwania odnośnie aplikacji wystawiających faktury online. Przy tym jest intuicyjny i posiada bardzo przyjazny interfejs. Z czystym sumieniem polecam to narzędzie innym.

- Marta Nizio, Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH

Firmino ułatwia korzystanie z usług naszego biura. Nasi klienci otrzymują łatwy i w pełni funkcjonalny program do prowadzenia firmy. Dzięki integracji Firmino z naszym programem księgowym możemy bardzo sprawnie i szybko pobierać i księgować faktury oraz przesyłać wszystkie rozliczenia. Program ułatwia nam pracę, a nasi klienci są zawsze rozliczani na czas. Aplikacja jest godna polecenia.

- Albert Kokoszka, TaxPlus