Narzędzie do zarządzania relacją z klientami w Streamsoft Firmino to nie tylko aktualna baza kontaktów zintegrowana z GUS, ale też m.in. kalendarz zadań kompatybilny z Google.

Kalendarz, Zadania

Kalendarz w Firmino umożliwi Tobie sprawne zarządzanie czasem. W prosty sposób zaplanujesz zadania sobie i swoim współpracownikom określając przy tym termin, charakter i priorytet.

Harmonogram

Integracja z Google Calendar

Streamsoft Firmino ma możliwość integracji z Google Calendar, co pozwala na połączenie dwóch kalendarzy w jeden. Po wykonanej integracji każda wprowadzona zmiana w kalendarzu powoduje jego aktualizację po obu stronach, zarówno w Google Calendar jak i w Firmino.

Kontrahenci

Baza kontrahentów i kontaktów

CRM w Streamsoft Firmino to przede wszystkim baza kontrahentów i kontaktów. Integracja z GUS umożliwia szybkie wprowadzanie kontrahenta, wystarczy podać numer NIP, a aktualne dane pobierane są z centralnej bazy GUS.

Biuro non stop przy Tobie

Streamsoft Firmino jest gotowe zawsze, kiedy potrzeba. W biurze, w domu czy w trasie, działasz szybko, samodzielnie i wygodnie. Żeby wystawić fakturę, wystarczy mieć pod ręką smartfon (system Android).

firmino mobile

Poznaj więcej funkcjonalnościStreamsoft Firmino

Ikona faktury

Fakturowanie

  • Wszystkie rodzaje faktur
  • Dokumenty cykliczne
  • Nowoczesne szablony wydruków
ikona księgowość

Księgowość Online

  • Proste wprowadzanie kosztów
  • Rozliczanie podatków i ZUS
  • Deklaracje i JPK
ikona magazyn

Magazyn

  • Stany magazynowe
  • Dokumenty: WZ, PZ, RW, PW
  • Inwentaryzacja

Poznaj opinie użytkownikówo Streamsoft Firmino

Cytat
Nasza firma korzysta z Firmino już trzeci rok. Jesteśmy zadowoleni z funkcji i udogodnień, jakie zostały wprowadzone przez ten okres. Ze względu na charakter naszej pracy zależy nam na łatwym i szybkim dostępie do programu księgowego. Firmino jest aplikacją dostępną na urządzeniach mobilnych – jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż umożliwia naszym handlowcom wystawianie faktur bezpośrednio u klienta. To spore udogodnienie. Na rynku nie ma obecnie lepszego rozwiązania niż Firmino.

- Oskar Minge, Fortunate Group Sp. Z o.o.

Moje życie zawodowe wiąże się z licznymi podróżami. Praktycznie jestem cały czas w trasie. Dla mnie jako osobie, która organizuje trasy koncertowe, potrzebne jest mobilne narzędzie, które umożliwi wystawianie faktur z każdego dostępnego miejsca. Program Firmino spełnił moje wymagania i oczekiwania odnośnie aplikacji wystawiających faktury online. Przy tym jest intuicyjny i posiada bardzo przyjazny interfejs. Z czystym sumieniem polecam to narzędzie innym.

- Marta Nizio, Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH

Firmino ułatwia korzystanie z usług naszego biura. Nasi klienci otrzymują łatwy i w pełni funkcjonalny program do prowadzenia firmy. Dzięki integracji Firmino z naszym programem księgowym możemy bardzo sprawnie i szybko pobierać i księgować faktury oraz przesyłać wszystkie rozliczenia. Program ułatwia nam pracę, a nasi klienci są zawsze rozliczani na czas. Aplikacja jest godna polecenia.

- Albert Kokoszka, TaxPlus