Należności i zobowiązania pod kontrolą Streamsoft Firmino to gwarancja kompletnego obrazu rozrachunków firmy z uwzględnieniem m.in. dokumentacji kasowej i bankowej.

Dokumenty nierozliczone

Pełna ewidencja nierozliczonych dokumentów z podziałem na Należności (dokumenty sprzedaży, pozostałe przychody) i Zobowiązania (Zakupy, Koszty).

Dokumenty nierozliczone

Dokumenty rozliczone

Ewidencja rozliczonych dokumentów, z podziałem na Należności (dokumenty sprzedaży, pozostałe przychody) i Zobowiązania (Zakupy, Koszty). Poza podstawowymi danymi (data, numer dokumentu, kontrahent, kwota) znajdziemy tu informację o dacie rozliczenia dokumentu.

Rozrachunki rozliczenia

Rozliczenia

Chronologiczny spis spłat dokumentów. Podobnie jak w przypadku „Dokumentów nierozliczonych” i „Dokumentów rozliczonych” – spłaty są podzielone na „Należności” (dotyczące dokumentów sprzedaży i pozostałych przychodów ) i „Zobowiązania” (dotyczące dokumentów zakupu i kosztów).

Kasa

Streamsoft Firmino umożliwi Tobie prowadzenie gotówkowych rozliczeń w firmie, generując odpowiednie dokumenty kasowe (KP, KW). Spłaty łączone są z fakturami, a na koniec dnia/miesiąca możesz wygenerować raport kasowy. System pozwala na prowadzenie wielu kas w różnych walutach.

Bank

Podobnie jak w przypadku Kasy, Streamsoft Firmino pozwala na ewidencje rozliczeń przychodów i wydatków zaksięgowanych na koncie bankowym, generując odpowiednie dokumenty (BP, BW).

Import transakcji bankowych

Streamsoft Firmino umożliwia importowanie plików z wyciągami bankowymi w formacie MT940, obsługiwanym przez takie banki jak: PKO, ING, Millennium, Pekao, BGŻ, BPH, Citi, Raiffeisen, Alior, mBank. Po zaimportowaniu pliku spłaty są łączone z fakturami, a system automatycznie generuje odpowiednie dokumenty rozliczające (BP, BW).

Biuro non stop przy Tobie

Streamsoft Firmino jest gotowe zawsze, kiedy potrzeba. W biurze, w domu czy w trasie, działasz szybko, samodzielnie i wygodnie. Żeby wystawić fakturę, wystarczy mieć pod ręką smartfon (system Android).

firmino mobile

Poznaj więcej funkcjonalnościStreamsoft Firmino

Ikona faktury

Fakturowanie

  • Wszystkie rodzaje faktur
  • Dokumenty cykliczne
  • Nowoczesne szablony wydruków
ikona księgowość

Księgowość Online

  • Proste wprowadzanie kosztów
  • Rozliczanie podatków i ZUS
  • Deklaracje i JPK
ikona magazyn

Magazyn

  • Stany magazynowe
  • Dokumenty: WZ, PZ, RW, PW
  • Inwentaryzacja

Poznaj opinie użytkownikówo Streamsoft Firmino

Cytat
Nasza firma korzysta z Firmino już trzeci rok. Jesteśmy zadowoleni z funkcji i udogodnień, jakie zostały wprowadzone przez ten okres. Ze względu na charakter naszej pracy zależy nam na łatwym i szybkim dostępie do programu księgowego. Firmino jest aplikacją dostępną na urządzeniach mobilnych – jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż umożliwia naszym handlowcom wystawianie faktur bezpośrednio u klienta. To spore udogodnienie. Na rynku nie ma obecnie lepszego rozwiązania niż Firmino.

- Oskar Minge, Fortunate Group Sp. Z o.o.

Moje życie zawodowe wiąże się z licznymi podróżami. Praktycznie jestem cały czas w trasie. Dla mnie jako osobie, która organizuje trasy koncertowe, potrzebne jest mobilne narzędzie, które umożliwi wystawianie faktur z każdego dostępnego miejsca. Program Firmino spełnił moje wymagania i oczekiwania odnośnie aplikacji wystawiających faktury online. Przy tym jest intuicyjny i posiada bardzo przyjazny interfejs. Z czystym sumieniem polecam to narzędzie innym.

- Marta Nizio, Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH

Firmino ułatwia korzystanie z usług naszego biura. Nasi klienci otrzymują łatwy i w pełni funkcjonalny program do prowadzenia firmy. Dzięki integracji Firmino z naszym programem księgowym możemy bardzo sprawnie i szybko pobierać i księgować faktury oraz przesyłać wszystkie rozliczenia. Program ułatwia nam pracę, a nasi klienci są zawsze rozliczani na czas. Aplikacja jest godna polecenia.

- Albert Kokoszka, TaxPlus