Połączenie konta w Firmino z firmą w programie Aga - kadry i płace

W celu połączenia konta w serwisie Firmino z firmą w programie księgowym Aga, należy przejść 3 proste kroki:

1. W programie Aga – kadry i płace, wchodzimy w Ustawienia → Dane firmy → Zmień dane firmy → III zakładka, gdzie zaznaczamy checkbox integracji i klikamy przycisk „Prośba o zgodę na integrację”.

Integracja z kontem Firmino

 

Wprowadzamy adres mailowy użytkownika Firmino i email zwrotny.

  • Email użytkownika Firmino (adres na który jest założone konto w Firmino)
  • Email zwrotny (adres biura rachunkowego/osoby prowadzącej księgowość w firmie – na ten adres zostanie wysłany kod aktywujący integrację w programie Ala)

2. Użytkownik Firmino otrzyma maila z prośbą o wyrażenie zgody na integrację. Po kliknięciu w link aktywacyjny, na podany wcześniej adres zwrotny zostaje wysłany kod aktywujący integrację.

3. Ustawienia → Dane firmy → Zmień dane firmy → III zakładka, tym razem klikając w przycisk „Aktywuj integrację”, gdzie  wprowadzamy otrzymany kod.

Aktywacja integracji z Firmino

 

Po zintegrowaniu programu Aga z kontem użytkownika Firmino.pl, możemy jeszcze ustawić dodatkowe parametry:

  • Automatycznie przesyłaj dane do Firmino.pl – gdy ta opcja będzie zaznaczone, program Aga automatycznie po zamknięciu miesiąca wyśle rozliczenie na konto użytkownika Firmino.pl
  • Automatycznie wysyłaj załączniki do danych – gdy ta opcja będzie zaznaczona, użytkownik Firmino.pl poza w danymi w tabelach otrzyma również do pobrania dokumenty w formacie PDF

Aktywacja integracji z programem Firmino

Czy artykuł był pomocny?