Windykacja w Streamsoft Firmino

Nowy moduł w Streamsoft Firmino już dostępny! W ankiecie przeprowadzonej wśród użytkowników największą liczbę głosów zdobył moduł Windykacja. Oto jest!

Uruchomienie nowej opcji w zakładce Rozrachunki -> Windykacja otworzy trzyetapowy kreator, który krok po kroku pomoże Ci uzupełnić dane. Niemniej jednak, w każdej chwili możesz je zmienić w Ustawieniach.

System automatycznie wyśle do Ciebie powiadomienie podsumowujące proces windykacji wobec danego kontrahenta. Raport uwzględnia informacje o ilościach wysłanych przypomnień systemowych oraz o notatkach użytkownika.

Więcej informacji o sposobie działania modułu Windykacja, w podręczniku użytkownika pod linkiem: https://www.firmino.pl/pomoc/windykacja/

Rozpoczęliśmy prace nad nową aplikacją mobilną (system Android). Była to druga pozycja na liście ankiety skierowanej do użytkowników. Szczegóły wkrótce!

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Rafał Kozdęba

Product Manager Streamsoft Firmino

Szablony faktur

Wypróbuj darmowy program do faktur

Streamsoft Firmino w wersji BASIC to bezpłatny program do wystawiania faktur. Bez limitów ilości dokumentów, kontrahentów i produktów. Na zawsze za darmo.

lub