„Księgowość Online” w Streamsoft Firmino? Już niedługo!

Aktualnie cały zespół Streamsoft Firmino jest zaangażowany w dużą zmianę w systemie. Jeszcze w tym roku udostępnimy „moduł księgowy”, który pozwoli na samodzielne rozliczanie firmy.

Prowadzenie księgi podatkowej, rejestrów VAT, przygotowywanie deklaracji podatkowych czy wyliczanie podatku – to kilka z obowiązków księgowego. Do tej pory mogło Ci się wydawać, że nie dasz rady tego ogarnąć bez profesjonalisty. Zmienisz zdanie, gdy pierwszy raz użyjesz nowej funkcji w Streamsoft Firmino!

Przed przystąpieniem do zaprojektowania nowej funkcjonalności, dokładnie zbadaliśmy dostępne rozwiązani na rynku i – bez fałszywej skromności – możemy dziś powiedzieć, że zaoferujemy najbardziej przystępne narzędzie do rozliczania firmy. Dzięki niemu każdy, bez „tajemnej wiedzy” księgowej, spokojnie poradzi sobie z rozliczeniami. Większość czynności będzie wykonywana przez system w tle, a praca użytkownika sprowadzi się do absolutnego minimum.

Przez najbliższe kilka tygodni, jeszcze przed premierą, postaram się uchylić rąbka tajemnicy i przybliżyć nasz nowy produkt.

Dziś, na dobry początek, kilka zrzutów ekranu:

Nowy program do księgowości

Program do księgowości

Program do księgowości online

Samodzielne rozliczanie firmy program

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu:


Rafał Kozdęba - Streamsoft

Rafał Kozdęba

Product Manager Streamsoft Firmino